Ana sayfa

Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd

şirket Profili

Chongqing Rexon Petrol Arıtma Co, Ltd 2006 yılında inşa edilmiş ve ünlü bir endüstriyel makine şehri olan Çin'in Chongqing şehrinde bulunmaktadır. Önde gelen bir yağ temizleyici üreticisi ve yağ arıtma teknolojisi geliştirme şirketi olarak, trafo yağı temizleyici, türbin yağı temizleyici, madeni yağ temizleyici, hidrolik yağ temizleyici, motor yağı temizleyici gibi çeşitli yağ arıtma ekipmanlarının tasarımı, üretimi, geliştirilmesi ve satılması konusunda uzmanlaşmıştır. gemi yağ filtrasyon tesisi, kullanılan yemeklik yağ temizleyici, santrifüj yağ ayırma temizleyici ve diğer tüm endüstriyel yağ temizleme makineleri. 15 yıldan uzun bir süredir dünya çapındaki müşterilerine profesyonel yağ çözümleri hizmeti ve yağ arıtma makineleri sunduk. Ekipmanımız elektrik enerjisi, petrol kimyası, metalurji endüstrisi, maden, havacılık, nakliye ve demiryolu, fabrikalar vb. Gibi birçok endüstriyel alana uygulanabilir. Biz Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ülkelerine, dünya çapında ürünleri sattık. Ve Afrika ülkeleri, Asya ülkeleri vb. Müşterilerin ihtiyaç duydukları şekilde eğitim ve devreye alma hizmetleri sunmak için müşterilerin yerinde yerlere gittik. Bu yıllardan itibaren yağ filtrasyonu ve yerinde petrol işleme için yapılan çalışmalardan itibaren zengin deneyimler ve araştırmalar yapıyoruz. daha iyi makineler ve bizi sürekli geliştirmeye devam edin. Müşterilerimiz için, eski yağlarını arıtmak ve petrollerini makine, ekipman ve sistemlerinde kullanmak için her zaman yeni ve iyi durumda tutmak için yağ temizliğini koruyarak, petrol enerji kaynaklarını kurtarmayı ve yeni yağ maliyetlerinden tasarruf etmeyi hedefliyoruz. Ve bu durumda, bu makine ve ekipman da her zaman iyi bir şekilde korunabiliyor, bu yüzden ömürleri de büyük ölçüde uzatılabiliyor.

REXON grubumuzun güçlü bir ekibi olarak, ulusal düzeyde petrol arıtma uzmanları ve deneyimli teknoloji mühendisleri, mekanik tasarımcılar, makine mühendisleri ve kalifiye işçiler ve sorumlu satış görevlilerimiz bulunmaktadır. Güçlü teknik araştırma ve işletme ekibi desteğimize dayanarak, dünya çapındaki müşterilerine profesyonel yağ çözümleri hizmeti ve çeşitli yağ arıtma makineleri sunuyoruz. Bu yılların petrol arıtma alanındaki uygulamalarından sonra, ürünlerimizden çok daha yüksek bir seviyeye çıktık ve müşterilerimizden yüksek itibar kazandık!
QC departmanımız, paketleme ve teslimattan önce yağ temizleyici makinemizin her birinde detaylı test ve inceleme yapacaktır. Fabrikamızdan gönderilen her makinenin saatlerce test edilmesi ve QC departmanı tarafından onaylanması gerekir, daha sonra test sertifikası verilir ve fabrikadan gönderilmesine izin verilir. Rexon şirketi her zaman kalite kontrol ve garanti çabalarını sürdürecektir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Biz Chongqing Rexon Petrol Arıtma Co, Ltd, Çin'in orta batısındaki ünlü bir endüstriyel makine şehir ve finans merkezi olan Chongqing şehrinde bulunuyor.

2006 yılında firmamız kuruldu ve üretim departmanı, finans departmanı, satış departmanı, satış sonrası departman ve post prodüksiyon departmanı kuruldu. Fabrikamız üretim sürecini bağımsız olarak tamamlayabilir. Şirket yurt içi satışlarda faaliyete başladı. Şirketin 50 kişisi var.


2010 yılında uluslararası bir satış departmanı kurmuş ve yurtdışı satış işini genişletmiştir. Şirket sayısı 60.Şirketimiz 2015 yılından bu yana çok sayıda iç ve dış pazarda genişlemiş ve genişlemiştir.

15 yıldan uzun bir süredir dünya çapındaki müşterilerine profesyonel yağ çözümleri hizmeti ve yağ arıtma makineleri sunduk. Biz 100'den fazla numara var. Biz Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ülkelerine, dünya çapında yerlere ürün sattık. Arica ülkeleri, Asya ülkeleri vb. Müşterilerin ihtiyaç duydukları şekilde eğitim ve devreye alma hizmetleri sunmak için müşterilerin yerinde yerlerine gittik. Bu yerinde yağ filtrasyonu ve yerinde yağ işleme konusundaki deneyimlerimizden, zengin deneyimler kazanıyor ve daha iyi makinelerde araştırma yapıyoruz; hareket etmek ve gelişmek, asla durmak.

Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : REXON

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 1000000-1500000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Mobil Trafo Yağı Arındırıcı satış için iyi kalite Mobil Trafo Yağı Arındırıcı satış için