Ana sayfa

Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Mobil Trafo Yağı Arındırıcı satış için
iyi kalite Mobil Trafo Yağı Arındırıcı satış için
Müşteri yorumları
REXON Oil Purification Company'den birçok makine satın aldım, onların petrol arıtma makineleri çok yüksek kalite ve iyi performans!

—— Johannes L.

REXON Oil Purifier mükemmel yağ temiz işleme ürünleridir, makinelerin gelişmiş filtrasyon teknolojisi harikadır! Artık onların ajanlarıyız!

—— Alexey

Biz 10 yıldan fazla REXON Petrol Arıtma Şirketi ile işbirliği yaptım, onların hizmet çok iyi ve güvenilir, onlara güveniyoruz ve daha fazla işbirliği yapacak.

—— Leonardo F.

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı

    REXON ekibi petrol arıtma mühendisleri, yağ arıtma tasarım ve petrol işleme teknolojisi araştırma ve geliştirme için 10'dan fazla kişi, 100'den fazla işçi var, 1000 metrekarelik fabrika var, biz montaj, kaynak ve elektrik gibi üretmek için birçok hat var Sistem düzenleme vb. Biz yılda 10,000'den fazla makine setleri, vakum yağı arıtma, normal yağ filtreleme tesisi, portatif yağ filtresi makinesi, büyük yağ geri dönüşüm sistemi, yağ damıtma sistemi ve dayalı olarak 10'dan fazla tipte yağ temizleyicileri içerir farklı petrol farklı özelliği, biz dielektrik yağ, trafo yağı, madeni yağ, hidrolik yağ, türbin yağı, motor yağı, kullanılmış pişirme yağı, biyodizel yağ ön arıtma vb.

  • OEM / ODM
    REXON kabul OEM / ODM% 100 müşteri ihtiyaçlarına uygun.

  • Ar-Ge
    Ar-Ge teknik departmanı ve Ar-Ge makine departmanını kurduk. En yeni makineleri ve en güvenilir yağ filtreleme sistemini yeniden tasarlamak ve tasarlamak için ağır iş ve mükemmel iş yapan güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var. Olgun teknoloji, yüksek kaliteli hammadde ve makinenin daha iyi görünümlü görünüme sahip müşterilerimize güvenilir ve yüksek maliyetli performans petrol arıtma makineleri sunma inancımızla, Ar-Ge departmanımız ayrıca müşterilerin daha az para harcayarak müşterilere daha az para harcamak Daha iyi bir yağ arıtma makinesi.

İletişim bilgileri
Chongqqing Rexon Oil Purification Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Yolanda Lei

Tel: +86 187 25628355

Faks: 86-023-6817-7456

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)